VAIRĀK KĀ 50 GADU SENAS TRADĪCIJAS

SIA Lode pieder pie Lode Group, Polijas ģimenes uzņēmuma, kas kļuva par vienu no lielākajiem būvmateriālu ražotājiem Eiropā.

Kā grupa mēs esam bijuši tirgū vairāk nekā 50 gadus. Šajā laikā esam nepārtraukti attīstījuši savu darbības jomu. Šo aktivitāšu rezultātā pirms gandrīz 30 gadiem radās zīmols Lode, kas specializējās keramikas izstrādājumu ražošanā.

Ar LODE zīmolu mēs pārdodam augstākās kvalitātes klinkera ķieģeļus un Keraterm dobos māla blokus. Mūsu prioritāte ir nepārtraukta produktu izstrāde un pārdošanas tirgu paplašināšana, lai aptvertu arvien vairāk valstu Eiropā un pasaulē.

CILVĒKI IR PIRMAJĀ VIETĀ

Aiz Lode grupas produktu panākumiem stāv uzticami cilvēki. Izcili profesionāļi, kas ražo mūsu produktus un piegādā tos mūsu klientiem katru dienu. Tas ir liels skaits  profesionālu cilvēku, kuri pastāvīgi meklē veidus, kā uzlabot mūsu produktus – mūsu lielāko lepnuma avotu.

Mūsu kopīgais mērķis ir pastāvīgi meklēt inovatīvus risinājumus, kas, modificējot mūsu produktus, padara tos pievilcīgākus gala klientiem.

Mēs apzināmies, ka šādi apņēmīgi, aizrautīgi darbinieki ir ne tikai augstas kvalitātes produktu garantija, bet arī visaugstākā līmeņa serviss, ko saņem mūsu klienti.

Biznesa attiecībās mēs koncentrējamies uz ilgtermiņa attiecībām un pārliecināmies, ka mūsu klienti un darbuzņēmēji ir apmierināti ar šādu sadarbību. Mēs vēlamies būt partneris-konsultants mūsu klientiem un atbalstīt viņus visā mūsu produktu atlases un ieviešanas procesā.

LABĀKĀS IZEJVIELAS
UN TEHNOLOĢIJAS

Galvenā izejviela, ko izmanto mūsu ražošanas procesos, ir māls. Ņemiet vērā, ka lielākajai daļai Lode grupas rūpnīcu ir savas māla atradnes, kas atrodas tiešā  rūpnīcu tuvumā. Tas ļauj mums izmantot mūsu labākās vietējās un dabiskās izejvielas, kuras pēc tam tiek apstrādātas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Mēs neapstājamies. Mēs ticam, ka, investējot mūsu ražotņu attīstībā un modernizējot mūsu ražošanas līnijas, mēs nodrošināsim visaugstāko produktu kvalitāti, kas atbilst mainīgajām tirgus vajadzībām.

Pateicoties izcilām izejvielām un vismodernākajām tehnoloģijām, mēs varam piedāvāt produktus ar virs vidējiem kvalitātes parametriem, uzlabotām akustiskajām īpašībām vai paaugstinātu ugunsizturību.

KVALITĀTE VISOS ASPEKTOS

Mūsu darbinieki apzinās, ka kvalitāte ir pirmajā vietā. Viņi arī zina prasības, kas jāievēro, lai iegūtu augstas kvalitātes produktu. Katrā ražošanas procesa posmā mūsu produkti tiek pakļauti dažādiem testiem un pārbaudēm, lai pārbaudītu to izturību, absorbcijas īpašības un sala izturību.

Klienti saņem tikai produktus, kas atbilst visām kvalitātes prasībām. Tikai pārbaudīti produkti tiek iepakoti un sagatavoti nosūtīšanai.

Mūsu klienti pērk uzticoties – mūsu uzdevums ir nodrošināt, lai mūsu produkti nevainojami piepildītu viņu cerības.

ĢIMENES UZŅĒMUMS AR POLIJAS KAPITĀLU

Lode grupa sastāv no 7 būvniecības nozarē atzītiem ražošanas uzņēmumiem, kas atrodas 9 rūpnīcās visā Polijā un Latvijā, ar galveno biroju Varšavā: Lode SIA, GZCB, Cerpol-Kozłowice, Patoka Industries, TeknoAmerBlok, PCO “Żarów”, Jaro.
Lode grupa ražo plašu produktu klāstu: no klinkera izstrādājumiem un māla blokiem, caur betoniem, ugunsizturīgiem materiāliem un izejvielām.
Mēs ražojam arī dažādus būvizstrādājumus: fasādes izstrādājumus, ceļu un dārzu izstrādājumus, kā arī produktus inženierbūvju būvniecībai.

Tik plašs produktu klāsts un rūpnīcu skaits padara mūs par vienu no lielākajiem būvmateriālu ražotājiem Eiropā.