Celtniecības bloki KERATERM dzīvojamo māju projektā “Magnolijas” Rīgā

Aizvadītā gada lielākais KERATERM sadarbības projekts Latvijā – nekustamo īpašumu attīstītāja “Merks mājas” jaunais dzīvojamo māju projekts “Magnolijas”. Pārdaugavā, kura tapšanas vadmotīvs ir cilvēku labbūtība un dzīves kvalitātes uzlabošana.

Gleznainajā Šampētera rajonā, mājīgajā privātmāju apbūvē,  no mūsu radītajiem KERATERM celtniecības blokiem tapušas divas trīsstāvu ēkas ar 96 dzīvokļiem. Dzīvokļi ir plaši, gaiši, atrodas mierpilnā un dabas ieskautā vidē, saglabājot sasaisti ar pilsētas ritmu.

Pamatojot savu izvēli jaunajā projektā izmantot  mūsu celtniecības materiālus, “Merks mājas” pārstāvji atzīst: “KERATERM celtniecības bloki labi saglabā siltumu, ir slodzes izturīgi, kā arī tie ir dabīgi, elpojoši un ilgmūžīgi. Raugoties nākotnē, šīs īpašības ļaus topošajiem “Merks Magnolijas” iedzīvotājiem taupīt energoresursus un samazināt ikdienas ekspluatācijas izmaksas.” Vērts pieminēt, ka šis ir pirmais attīstītāja projekts, kurā uz dzīvojamo ēku jumtiem tika uzstādīti saules paneļi un saules kolektori, kas samazinās ēku CO2 nospiedumu un ilgtermiņā nodrošinās iedzīvotājiem zemākus maksājumus par elektroenerģiju un ūdens uzsildīšanu.

Esam patiesi priecīgi un gandarīti, ka varam būt klātesoši jaunos dzīvojamo ēku projektos, kur uzsvars tiek likts uz cilvēku labsajūtu, viedu resursu taupīšanu un kur tiek izvēlēti Latvijā radīti augstvērtīgi produkti.

Vairāk par projektu “Magnolijas” lasi te: https://www.merksmagnolijas.lv/

Savukārt iepazīties un pasūtīt keramiskos celtniecības blokus KERATERM vari šeit: https://keraterm.lv/